FAQ

Frequently Asked Questions

Czyli najczęściej zadawane pytania.

Tutaj znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Bardzo często zdarza się, że odpowiedź na nurtujące Was pytanie jest właśnie tu!
 
Zapraszamy do lektury!

W Hali Wielofunkcyjnej AWF Wrocław, al. I. J. Paderewskiego 35 ( Stadion Olimpijski ).
Weryfikacja zawodników będzie możliwa w dniach:
- 7 września godziny 14.00 – 22.00
- 8 września godziny 9.00 – 12.00

Tak, pakiet może zostać odebrany przez pośrednika, ale tylko jeśli posiada upoważnienie z oryginalnym podpisem upoważniającego oraz swój dokument tożsamości ze zdjęciem

Tak. Wolontariusze na Punktach Kontrolnych będą stemplować mapki w sobotę 8 września w godz. 9.00-18.00. Za zebranie kompletu pieczątek uczestnik otrzyma medal na Stadionie Olimpijskim.

Aby zebrać komplet pieczątek należy odnaleźć 7 punktów kontrolnych zlokalizowanych w okolicach głównych wejść do obiektów:
- Ratusz (Rynek 50)
- Katedra Wrocławska (pl. Katedralny 18)
- Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego (pl. Uniwersytecki 1)
- Pałac Królewski (ul. Kazimierza Wielkiego 35)
- Hala Stulecia (ul. Wystawowa 1)
- Stadion Olimpijski – Izba Pamięci Wrocławskiego Sportu – trybuna zachodnia (al.Paderewskiego35)
- Ogród Botaniczny (wejście od ul. Kanoniej)

Uczestnik WrocWalk Marathon tak jak każdy turysta odwiedzający obiekty turystyczne jest zobowiązany do przestrzegania wewnętrznych regulaminów obiektów.

Nie, zapisy możliwe są jedynie przez formularz internetowy, wpłaty gotówkowe nie będą przyjmowane.

Rekomendujemy, aby spacerowicze przemieszczali się między obiektami pieszo. W ten sposób mogą państwo podziwiać Wrocław i wszelkie inne ciekawe miejsca na trasie WWM. Nie będziemy jednak dyskwalifikować uczestników za korzystanie z MPK

Każdy uczestnik ma prawo do bezpłatnego wejścia do obiektów jednak tylko po okazaniu mapki uczestnika otrzymanej w Biurze Zawodów w dniu weryfikacji.

Niestety nie, według regulaminu raz uiszczona opłata nie podlega zwrotowi.

Można oczywiście, ponieważ spacer przebiega ulicami miasta, które są ogólnodostępne dla wszystkich, jednak dziecko w takim przypadku nie jest uprawnione do bezpłatnego wejścia do obiektów, nie otrzyma pakietu startowego ani medalu

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie Państwo w Regulaminie imprezy (https://wrocwalkmarathon.pl/images/Regulamin/REGULAMIN-WWM-2018.pdf). Dodatkowo w dniach 7-8 września zorganizowany będzie punkt informacji w Biurze Zawodów. Można się również z nami skontaktować mailowo pod adresem .